fansorina napisał(a):

Na zdjęciu zamiast Kopacza jest Szeweluchin 
Ps. Tylko zwycięstwo
|
Otóż to.. ZWE do poprawy
Mam wrażenie za aż za bardzo my, oczywiście na fali mediów podkreślających że były legionista, odmienił Wisłę pan Wolski.. Nie zagłaskajmy go, zagrał 3 skuteczne mecze i tyle.. Bardzo możliwe że obniży loty niedługo, wiadomo jak to jest na początku, pewnie chciał się pokazać.. Obym się mylił.. Powtarzam nie zagłaskajmy go, niech zapracuje na wykupienie, a tym samym na lepszą przyszłość.. Bo wątpię czy pogra tam jak wróci do Belgii..