Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2016, 19:55
musimy wygrać - mamy tylko 2 pkt przewagi nad miejscem spadkowym.
Nie ma prawa być żadnej depresji po remisie, poczucia wyższości, odprężenia, napięcia itp. pierdół.
Odpowiedz cytując