Temat
:
[31 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 17 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
11
15.04.2016, 19:55
musimy wygrać - mamy tylko 2 pkt przewagi nad miejscem spadkowym.
Nie ma prawa być żadnej depresji po remisie, poczucia wyższości, odprężenia, napięcia itp. pierdół.
arti