63.5 Kg napisał(a):

....a mac...
O co Wam wszystkim chodzi z tym niewolnikiem,zawodnikiem prolegijnym,gosciem który zapewne wydyma Wisłe?
....a jak klub wygral 3 mecze z rzedzu to każdy się tak podniecal zespolem i samym Wolskim ze wszystko było ok, klub zremisowal,stracil szanse na grupe mistrzowska i nagle pojawiają się komentarze typu ze Wolski rozegral to tak specjalnie, ze już sobie probuje robic wkupne do Legii...
Wy jesteście mocno pojebani...
|
siedzisz na forum 13 lat i ciągle Cię dziwią takie zachowania?
