Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23138
Stary 15.04.2016, 17:03
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
....a mac...

O co Wam wszystkim chodzi z tym niewolnikiem,zawodnikiem prolegijnym,gosciem który zapewne wydyma Wisłe?
....a jak klub wygral 3 mecze z rzedzu to każdy się tak podniecal zespolem i samym Wolskim ze wszystko było ok, klub zremisowal,stracil szanse na grupe mistrzowska i nagle pojawiają się komentarze typu ze Wolski rozegral to tak specjalnie, ze już sobie probuje robic wkupne do Legii...

Wy jesteście mocno pojebani...
siedzisz na forum 13 lat i ciągle Cię dziwią takie zachowania?
Odpowiedz cytując