Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23137
Stary 15.04.2016, 16:37
....a mac...

O co Wam wszystkim chodzi z tym niewolnikiem,zawodnikiem prolegijnym,gosciem który zapewne wydyma Wisłe?
....a jak klub wygral 3 mecze z rzedzu to każdy się tak podniecal zespolem i samym Wolskim ze wszystko było ok, klub zremisowal,stracil szanse na grupe mistrzowska i nagle pojawiają się komentarze typu ze Wolski rozegral to tak specjalnie, ze już sobie probuje robic wkupne do Legii...

Wy jesteście mocno pojebani...
Odpowiedz cytując