|
Wy chcecie Błaszczykowskiego? Z naszymi problemami finansowymi i jego ciągłymi kontuzjami? Dajcie spokój. Z całym szacunkiem dla Kuby ale on nie możemy tak zaryzykować. Nawet jak mielibyśmy kasę na niego.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|