Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18757
Stary 15.04.2016, 13:19
Cytat:
Skąd ta pewność że w przyszłym sezonie będziemy walczyć o udział w pucharach?
Pewności nigdy być nie może, ale słuchając wypowiedzi ludzi z klubu to mamy walczyć o jeszcze więcej.
Prezes na pierwszej konferencji wspominał, że sytuacja finansowa jest zdecydowanie lepsza niż w ubiegłych latach, wspominał że musimy pozyskiwać sponsorów aby zwiększać budźet, by walczyć z najlepszymi w lidze, także finansowo.

Po meczu z Jagielonią w super piątku, trener Wdowczyk wspomniał że jego zespół ma powalczyć o tytuł, jeszcze nie w tym sezonie oczywiście, a w przyszłym.
Swoje zdanie podtrzymał w jednym z ostatnich wywiadów, mówiąc ,,nie wiem czy w lecie będą transfery ale wiem że mamy walczyć o odzyskanie tytuły, więc pewnie będą"

Wydaje mi się, że w przyszłym sezonie powinno być zdecydowanie lepiej, zespół pod wodzą trenera gra zdecydowanie lepiej więc podstawy do optymizmu są.

Wszystko zweryfikuje przyszłość i to niedaleka....
Odpowiedz cytując