Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12382
Stary 15.04.2016, 11:08
Właśnie o te finanse się rozchodzi. Mamy 4 mecze u siebie, będzie na nich pewno łącznie ze 40 tys (jak dobrze pójdzie).
Gdyby było 80 tys to rachunek jest prosty, licząc bilety po 30 zeta to daje nam 1,2 mln extra. W naszej sytuacji bezcenne.
Optymistycznie licząc, gdyby cały sezon lub dwa była średnia powyżej 20 koła to długów by już nie było.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując