|
Niech siedzą na dupach i czekają na kolejny sezon, aby znów pojawić się na 2 lub 3 meczach. Nic z tym nie zrobimy. Mi już tam obojętne, czy będzie 6, 7 czy 8 tysięcy. Będą te same osoby, z którymi oglądaliśmy porażki z Podbeskidziem czy z Pogonią. Przynajmniej z takimi ludźmi można o czymś pogadać, bo przeżyli i widzieli to samo. Znawcy od meczów z Legią czy ostatniego z Zagłębiem zostaną na facebooku. Szkoda jedynie finansowo dla klubu, jakości na trybunach i tak nie wnoszą.
|