|
wychodząc z ostatniego Zagłębia tak sobie mówiłem, że na następnym meczu będzie znowu dyszka.
Nie ma co powtarzać tego co zawsze. Na Wiśle od lat są Ci sami ludzie, te same gęby. Czasem tylko trudniej je znaleźć jak jest trochę więcej ludzi jak na takim Zagłębiu.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|