|
Grunt to 3 punkty. Mam nadzieje, ze mecz nie bedzie wygladał jak pierwszy z Gornikiem na Reymonta. Trzeba zrobic wszystko zeby jak najszybciej odskoczyc od miejsc, ktore moga umozliwic spadek. Roznica punktowa nie jest duza a nikt nam łatwo zwyciezyc nie da. Oby Brozek zagrał bo z Ondraskiem bardzo dobrze sie rozumieja a to dodatkowy procent w ataku
|