Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.04.2016, 19:35
Grunt to 3 punkty. Mam nadzieje, ze mecz nie bedzie wygladał jak pierwszy z Gornikiem na Reymonta. Trzeba zrobic wszystko zeby jak najszybciej odskoczyc od miejsc, ktore moga umozliwic spadek. Roznica punktowa nie jest duza a nikt nam łatwo zwyciezyc nie da. Oby Brozek zagrał bo z Ondraskiem bardzo dobrze sie rozumieja a to dodatkowy procent w ataku
Odpowiedz cytując