Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.04.2016, 19:20
Mobilizacja na murawie, mobilizacja na trybunach!

Ważny mecz dla układu tabeli.

Górnik gra ostatnio fatalnie, ale nie ma nic do stracenia zajmując ostatnie miejsce w tabeli także nie ma co lekceważyć przeciwnika.

Może będzie nas z 12 tysięcy?
Odpowiedz cytując