Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73973
Stary 14.04.2016, 18:43
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Co do Urygi to jego największy problem to jest to, że kompletnie nie potrafi grać do przodu. Co z tego, że jest defensywnym pomocnikiem. Teraz na takich piłkarzy nie ma kompletnie miejsca.

Ja bym go cofnął na środek obrony, za Głowackiego .
Podejrzewam, ze z myslą o tym przedłużyli z nim umowę.
Odpowiedz cytując