JrQ- napisał(a):

Co do Urygi to jego największy problem to jest to, że kompletnie nie potrafi grać do przodu. Co z tego, że jest defensywnym pomocnikiem. Teraz na takich piłkarzy nie ma kompletnie miejsca.
Ja bym go cofnął na środek obrony, za Głowackiego .
|
Podejrzewam, ze z myslą o tym przedłużyli z nim umowę.