Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73972
Stary 14.04.2016, 18:32
Co do Urygi to jego największy problem to jest to, że kompletnie nie potrafi grać do przodu. Co z tego, że jest defensywnym pomocnikiem. Teraz na takich piłkarzy nie ma kompletnie miejsca.

Ja bym go cofnął na środek obrony, za Głowackiego .
Odpowiedz cytując