Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73968
Stary 14.04.2016, 12:16
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Niech mnie ktoś oświeci - kolejny bramkarz do rezerw, czy jakiś supertalent ? Bo dla mnie całkowity Noname, ale nie gram w CM, nie śledzę lig zagranicznych i się nie znam...
Ponoć w tym wieku ma już 70 rozegranych meczów w seniorach, ale jak się w nich prezentował, to nie wiem. Mnie osobiście boli, że nowe jesteśmy w stanie wychować sobie bramkarza-wychowanka
Odpowiedz cytując