BlurgH napisał(a):

|
Niech mnie ktoś oświeci - kolejny bramkarz do rezerw, czy jakiś supertalent ? Bo dla mnie całkowity Noname, ale nie gram w CM, nie śledzę lig zagranicznych i się nie znam...
|
Ponoć w tym wieku ma już 70 rozegranych meczów w seniorach, ale jak się w nich prezentował, to nie wiem. Mnie osobiście boli, że nowe jesteśmy w stanie wychować sobie bramkarza-wychowanka