Jeszcze asyst miał narobić?

14 bramek Ci serio nie wystarczy? Wiem, że choćby się paliło i waliło to zostaniesz przy swoim, ale śmianie się z 20-letniego chłopaka z 14 bramkami w najwyższej polskiej lidze jest lekko nietaktowne. A ten słaby Ruch jest chociaż w mistrzowskiej grupie.