Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 14.04.2016, 10:34
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie "kaleki",jak tu niektórzy uważają,Stępińskiego.....
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...eczniejszego-m
Co z tego, to kaleka. Z pustaka to i ja bym 14 strzelił

Ja nie wierzę. 20letni chłop władował już 14 bramek a ludzie porównują go do kaleki. Ta dyskusja już dawno straciła sens. I nie, nie żałuję że odszedł, przy dzisiejszej ofensywie i tak by nie pograł. Po prostu równanie go do kaleki świadczy (jak dla mnie) o niskim pojęciu na temat futbolu. Tak samo jak to, że nie łapał się w Norymberdze. Ludzie, on niedawno obchodził swoją osiemnastkę.
Odpowiedz cytując