Griszka30KR napisał(a):

Co z tego, to kaleka. Z pustaka to i ja bym 14 strzelił
Ja nie wierzę. 20letni chłop władował już 14 bramek a ludzie porównują go do kaleki. Ta dyskusja już dawno straciła sens. I nie, nie żałuję że odszedł, przy dzisiejszej ofensywie i tak by nie pograł. Po prostu równanie go do kaleki świadczy (jak dla mnie) o niskim pojęciu na temat futbolu. Tak samo jak to, że nie łapał się w Norymberdze. Ludzie, on niedawno obchodził swoją osiemnastkę.