Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 9 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
276
14.04.2016, 05:18
Stępiński tj. tylko i wyłącznie snajper i na innej pozycji nie da rady. Jakbyśmy go ustawili na tej pozycji to kto wie - może i dla nas by strzelał. Mnie on budową, poruszaniem się i jeszcze paroma cechami przypomina Matusiaką, a więc... zobaczymy.
arti