Kapsel napisał(a):

|
A teraz policz asysty Brożka i Ondraszka i porównaj ze Stępińskim. Szkoda tylko, że poza Ruchem on sobie nie poradził nigdzie. Drugi Piech, który w słabej druzynie bedzie sie pokazywał a do gry kombinacyjnej sie nie nadaje.
|
W tym wieku może jeszcze nie miał za wielu okazji?
Jak Brożek w jego wieku błyszczał i gdzie sobie radził?
BTW
Piech przychodził do Ruchu z jakiejś 3 ligi w wieku 25 lat? Może nawet był starszy. Nie bądź takim dogmatykiem i daj Stepińskiemu piłkarsko się rozwinąć
