Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28753
Stary 13.04.2016, 18:53
Dworki to jest dobry trop.

http://www.rydlowka.com/zwiedzanie

http://dnidziedzictwa.pl/dworek-wlodzimierza-tetmajera/

Na pewno w okolicy Lea jest (był?) dworek wciśnięty między bloki. Podobnie przy Starowiślnej.

Plus może cmentarze? Oprócz Rakowickiego możesz pojechać na Salwatorski i przy okazji zobaczyć kaplicę św. Małgorzaty (skoro wydaje Ci się interesująca architektura drewniana).
Odpowiedz cytując