AYALA napisał(a):

|
Doskonale pamiętam Twoje zdanie na temat podnoszenia wieku pracy do 67 lat,zawiłe tłumaczenia skoku na ofe, wyprzedaży (dla Ciebie prywatyzacji) majątku narodowego.Mocno broniłeś wersji Komisji Burdenki w temacie smoleńskim.
|
PiS natomiast bardzo ladnie na emerytury wysyla generalow wojska, policji. Ostatnio 13, dzisiaj nowy szef milicji.
Na to $ od podatnika jest, zgadza sie?
Odprawy, emerytury, przejscie do cywila lub tez zasilenie sektora prywatnych przedsiebiorstw.
"Prywatyzacja" wg PiS. Zaprzeczysz?
Wydluzanie wieku pracy przy takich, a nie innych realiach demograficznych jest dla Ciebie czyms zupelnie niezrozumialym?
Dziwie sie Wam. Przeciez z takim marnotrawstwem pieniedzy mysmy jako podatnicy powinni pracowac jak najdluzej.
Powolaj sie na Holandie, bardzo prosze
I zawrzyj w swej wypowiedzi aktywizacje osob 50+. Nie 500+, 50.
Pisowskie Keynesy strikes again. Deflacje zwalczac inflacja. Ekonomiczny Nobel, rozjebales.