Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35262
Stary 13.04.2016, 17:52
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Doskonale pamiętam Twoje zdanie na temat podnoszenia wieku pracy do 67 lat,zawiłe tłumaczenia skoku na ofe, wyprzedaży (dla Ciebie prywatyzacji) majątku narodowego.Mocno broniłeś wersji Komisji Burdenki w temacie smoleńskim.
PiS natomiast bardzo ladnie na emerytury wysyla generalow wojska, policji. Ostatnio 13, dzisiaj nowy szef milicji.

Na to $ od podatnika jest, zgadza sie?

Odprawy, emerytury, przejscie do cywila lub tez zasilenie sektora prywatnych przedsiebiorstw.

"Prywatyzacja" wg PiS. Zaprzeczysz?

Wydluzanie wieku pracy przy takich, a nie innych realiach demograficznych jest dla Ciebie czyms zupelnie niezrozumialym?

Dziwie sie Wam. Przeciez z takim marnotrawstwem pieniedzy mysmy jako podatnicy powinni pracowac jak najdluzej.

Powolaj sie na Holandie, bardzo prosze

I zawrzyj w swej wypowiedzi aktywizacje osob 50+. Nie 500+, 50.

Pisowskie Keynesy strikes again. Deflacje zwalczac inflacja. Ekonomiczny Nobel, rozjebales.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 13.04.2016 o godz. 17:57.
Anty PO-PiS!!!