Kapsel napisał(a):

|
A co to zmienia, że władował 14 bramek do pustaka? To jest snajper już, tak?.
|
A jakie zadanie ma snajper, przepraszam bardzo? Ładować bramki, czyż nie? Czy ktoś liczy odległość z jakiej strzela, bądź czy na pustaka czy nie? Liczą się efekty, które Stępiński ma już w postaci 14 bramek. Nie rozumiem Twojego podejścia - "strzelił 14 bramek ale na pustaka". Strzelił dwie więcej niż Brożek i Ondrasek razem wzięci. Twoje argumenty o pustaku raczej są bardzo mało przekonywujące