Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28748
Stary 13.04.2016, 10:13
Zależy co znaczy "starej". Zwróciłbym uwagę na starą część Huty łącznie CA kombinatu + wnętrza. To już nie należy do Mittala i może i wejść do środka można. Plus byłe kina Świt i Światowid oraz Teatr Ludowy - tu już nie będzie problemów z wejściem. Jest jeszcze sieć schronów pod Hutą ale udostępniane jedynie podczas tzw. akcji. Tego na pewno tam nie mają.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 13.04.2016 o godz. 10:19.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując