Ogryzek napisał(a):

Piszesz to przy założeniu że werdykt byłby na pewno na korzyść Lechii. A to akurat takie pewne by nie było. Tym bardziej dla Ruchu który nawet się nie odwołał.
Natomiast wycofanie się Lechii automatycznie rozwiązało problem z 1 punktem, który wcale nie był taki pewny.
|
Pewny nie był ale jeśli okazało by się że jednak Lechia miała rację to byłaby to porażka PZPN-u. A tak sprawa zostanie wyciszona. Lechia nic nie zyskała na wycofaniu więc decyzja jest dziwna.
Jak dla mnie na całej sprawie najbardziej zależało nie Ruchowi czy Podbeskidziu ale PZPN-owi i Ekstraklasie bo okazało się że o tabeli ma decydować jakaś dziwna klasyfikacja.