Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35246
Stary 11.04.2016, 23:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post


PS a co do nienarzekania w tym wątku na PiS to myślę iż jest to wynikiem tego, że PiS sobie działa subtelnie. Światopoglądowo działają ok, na razie jakichś afer czy wielkich sensacji nie ma więc ludzie się nie unoszą. Zawsze dłużej i bardzie namiętnie można piętnować akcje typu brak Bronka w mediach gdy zeznaje przed sądem, rudy s....ysyn kłamca i oszust, wpadki Bronka czy wyskoki na krzesło, aresztowanie chłopaka za trzymanie krzesła, aresztowanie chłopaków za wyzywanie ....y Baumana itp niż to, że PiS na jakiś stołek wsadził jakiegoś pociotka.
ŻE CO? Subtelnie? Słoń w składzie porcelany jest subtelny w porównaniu do PiSu. Miałem napisać że podobnie uważam na temat wpływu 500+ na rozwój patologii, ale tym mnie rozwaliłeś... Brak afer i sensacji? No nie wiem skąd piszesz, ale ilość "atrakcji" wywołanych przez marionetki naczelnika jest niepokojąca. A to dopiero 6 miesiąc...
c.d.n.