GonzoNS napisał(a):

Pzpn, Lechia i Ruch odjebały (moim zdaniem) większe s....ysyństwo niż Wdowczyk parę lat temu.
On przynajmniej to robił po kryjomu, Ci oficjalnie wyjebali Podbeskidzie śmiejąc się im prosto w twarz. Wychodzi teraz na to, że nawet nasza wygrana z Zagłębiem chuja by nam dała.
.... z taką ligą.
|
Umiesz Ty liczyć do 3?
Gdybyśmy wygrali bez względu czy Lechia miałaby 1 punkt więcej czy mniej nic by to zmieniło. Wygrywamy - awansujemy.
To całe zamieszanie miało sens dla Ruchu tylko wtedy jak My nie wygraliśmy z kretami.