Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 11.04.2016, 21:39
Ładnie Podbeskidzie zostało wyRUCHane, ale Lechia też po chamsku się zachowała. Najpierw się odwołują i walczą o ten 1pkt. a teraz się wycofują? Gdzie tu logika?

Coś czuję niedługo transfery na linii Ruch -> Lechia
Odpowiedz cytując