|
Oglądałem ten skrót i to co wyprawiają piłkarze(panienki) z drugiej strony Błoń to czysty KRYMINAŁ! Faule takie ażeby nogę urwać - sry ujebać! PZPN to powinien niektórym przetłumaczyć, i dać dla przykładu kilka meczów w zawieszeniu.
Rozumiem, że Derby... no ale... szacunek dla przeciwnika to powinno być coś oczywistego z punktu widzenia sportowca.
|