adas123 napisał(a):

|
Estakada nad Wielicką ma być zamknięta na 3 miesiące chyba,więc ten czerwiec coś zmienia...Byłyby pewnie,ale sam pewnie widzisz różnicę w natężeniu ruchu w lipcu a w normalnym miesiącu ze studentami i szkołą
|
A nie mówiłem:
"- Zwężenie ul. Powstańców Wielkopolskich jest konieczne, bo wykonawca łącznicy zajmie fragment drogi pod budowę dwóch kolejnych podpór pod estakadę - tłumaczy Michał Pyclik z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Przepustowość skrzyżowania ma się zmniejszyć o połowę względem przepustowości sprzed rozpoczęcia prac.
PKP PLK informuje, że taka organizacja ruchu będzie obowiązywać aż do połowy lipca. Wówczas, tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży przywrócona zostanie pełna przepustowość skrzyżowania. Po zakończeniu imprezy skrzyżowanie zostanie zamknięte w całości na okres trzech miesięcy. Dopuszczony będzie jedynie ruch tramwajów i autobusów (ale po zmienionych trasach).
Równocześnie przez około miesiąc nieprzejezdna będzie estakada Obrońców Lwowa przebiegająca nad skrzyżowaniem."