Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 11.04.2016, 15:51
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Estakada nad Wielicką ma być zamknięta na 3 miesiące chyba,więc ten czerwiec coś zmienia...Byłyby pewnie,ale sam pewnie widzisz różnicę w natężeniu ruchu w lipcu a w normalnym miesiącu ze studentami i szkołą
A nie mówiłem:

"- Zwężenie ul. Powstańców Wielkopolskich jest konieczne, bo wykonawca łącznicy zajmie fragment drogi pod budowę dwóch kolejnych podpór pod estakadę - tłumaczy Michał Pyclik z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Przepustowość skrzyżowania ma się zmniejszyć o połowę względem przepustowości sprzed rozpoczęcia prac.

PKP PLK informuje, że taka organizacja ruchu będzie obowiązywać aż do połowy lipca. Wówczas, tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży przywrócona zostanie pełna przepustowość skrzyżowania. Po zakończeniu imprezy skrzyżowanie zostanie zamknięte w całości na okres trzech miesięcy. Dopuszczony będzie jedynie ruch tramwajów i autobusów (ale po zmienionych trasach).

Równocześnie przez około miesiąc nieprzejezdna będzie estakada Obrońców Lwowa przebiegająca nad skrzyżowaniem."
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując