KOALIK napisał(a):

|
3.Pomyłki transferowe i kadrowe (Crivellaro, Cywka, rezygnacja ze Stilicia, ze Stępińskiego, dziwna krytyka Donalda - kolejnego piłkarza na którym można byłoby zarobić minimum kilkaset tys. euro, zawalenie sprawy z Cierzniakiem, itp). - czego symbolem boiskowej nieudolności jest Rafa Boguski - jeśli ktoś miał strzelić gola ze spalonego, to tylko on. Ilu poważnych zawodników odeszło, a bastion Messiego z Łomży trwa w najlepsze - ze szkodą dla Wisły.
|
Rozumiem wszystko, ale jechanie bo Boguskim, że był na centymetrowym spalonym to już jest na prawdę mocne
