Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1445
Stary 11.04.2016, 13:50
Ruch zamieni się z Podbeskidziem miejscami. Niestety.
Ruch, który utrzymał się w lidze tylko dzięki degradacji KSP, ruch, który ma w .... długów i gdyby nie miasto, to byłby zrównany z ziemią. Ogólnie chorzowska patologia trwa w najlepsze.
Oddali punkt Lechii, oddadzą też i Ruchowi.
Zasadnicza runda zakończona, nikt nadal nie wie kto jest na 8 miejscu...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując