|
Ruch zamieni się z Podbeskidziem miejscami. Niestety.
Ruch, który utrzymał się w lidze tylko dzięki degradacji KSP, ruch, który ma w .... długów i gdyby nie miasto, to byłby zrównany z ziemią. Ogólnie chorzowska patologia trwa w najlepsze.
Oddali punkt Lechii, oddadzą też i Ruchowi.
Zasadnicza runda zakończona, nikt nadal nie wie kto jest na 8 miejscu...
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|