Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35241
Stary 11.04.2016, 10:25
Bo socjaliscie nie przetlumaczysz tego. Poda Ci zrodlo "niezaleznej", rozmowe zwolennika pisu z kandydatem z listy pisu na posla na antenie trwam, jakze niezaleznego medium. Jak juz dostrzeze, ze w wypowiedzi zabrnal w slepa uliczke zeby to inni uznali go za jakze " kumatego" bedzie wmawial, ze potrafisz tylko ludzi opluwac, zniewazac (kretyn nie dostrzeze, ze cisnie sobie, pisowi i calemu elektoratowi), powtarza polityczne frazesy, totalne pustoslowie, zajmie sie semantyka, ogolnie rzecz biorac tematami zastepczymi. Pozyteczni idioci, partyjny beton, chociaz swiezy, nawet na tutejszym forum znalazla sie masa czlonkowska

Nie jakas tam prowizje, tylko POŁOWE.

Czego sie dziwic, jak nawet w konstytucji jest zapisana socjalistyczna gospodarka rynkowa (spoleczna)?

Komuny nigdy u nas nie bylo, tylko wieksza wersja socjalizmu. Komunizmu nawet w ZSRR nie bylo, bo nawet jego tworcy posiadali wlasnosc prywatna. 109% komunizmu nie bylo, nie ma i na szczescie nie bedzie.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.04.2016 o godz. 10:28.
Anty PO-PiS!!!