Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35240
Stary 11.04.2016, 10:19
Krytyki? Ja tutaj widzę tylko kilkanaście postów w ciągu miesiąca

Co ma być to będzie. Jedni się cieszą, a inni z kolei hejtują. Wiadomo, że to nie moja opcja i nie popieram zdecydowanej większości pomysłów, ale ciekawi mnie w jaką stronę to wszystko pójdzie, bo już pewnie w przyszłym roku będzie można zrobić lekkie podsumowanie.