Krytyki? Ja tutaj widzę tylko kilkanaście postów w ciągu miesiąca
Co ma być to będzie. Jedni się cieszą, a inni z kolei hejtują. Wiadomo, że to nie moja opcja i nie popieram zdecydowanej większości pomysłów, ale ciekawi mnie w jaką stronę to wszystko pójdzie, bo już pewnie w przyszłym roku będzie można zrobić lekkie podsumowanie.