Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2016, 22:37
Dlaczego uważacie, że się ósemka nie należała ? Może nie graliśmy cudów, ale przecież nie zawaliliśmy 30 meczy ! Najgorsza seria przyszła od przegranych derbów gdzie potem nas wszyscy lali ale to było raptem 7 kolejek , potem znowu wróciły i remisy a na koniec zwycięstwa.
w kolejkach 1-16 Wisła zdobyła 23 pkt (1.43), potem derby i sześć razy w trąbe i w kolejkach 23-30 ugraliśmy 13 pkt. (1,62 / mecz). Czyli przez zamieszanie ze zwolnieniem Kazka zawaliliśmy 6 kolejek z 30, 20 % ! Czy Lechia, Ruch albo Podbeskidzie grały równiej ? Grali jak my, w kratkę ale mieli ciut więcej szczęścia i mniej głupich remisów. Lech w kolejkach 3-12 zdobył 3 punkty - to 10 kolejek, 1/3 sezonu. I co ? zasłużył na ósemkę ?
Każdy ma w lidze jakiś słaby okres, nam doszła kumulacja z bałaganem w zarządzie i karuzela z trenerami a na dodatek subtelna obcinka przez cwaniaków z gwizdkami. Graliśmy słabo ale to samo pokazała większość. Po prostu więcej szcześcia.
Na przyszły sezon trzeba na tyle poprawić grę, żeby osłabić ten czynnik losowy iingerencję pzpnu.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując