d napisał(a):

|
O, no właśnie, i tutaj posumowałeś całą sytuację z Moskalem - drewniany chłopak był za słaby krakowską klepę dającą średnią 1,25 pkt na mecz, za to w następnym sezonie wali gola za golem i najprawdopodobniej Nawałka weźmie go na Euro. Rozdźwięk materiał ludzki - wizja gry, i to niestety rzutuje na całość oceny pracy trenera.
|
Wisła po derbach miała 24 punkty w 17 meczach, daje to średnią 1,41 na mecz.
Czyli, gdyby ją utrzymać mielibyśmy po 30 meczach 42 punkty, minus punkt za licencję, dało by nam to 7 pozycję w lidze.
Oczywiście nie wiemy, czy ta średnia by wzrosła, czy zmalała, ale trudno spodziewać się, by z Wolskim, Ondraskiem, Małeckim i paroma innymi transferami, Wisła zanotowała regres...