xanti1906 napisał(a):

|
Zmieniając temat, to jak bardzo słaby musi być Brlek, skoro nie jest nawet trzecim wyborem z ławki? O co chodziło w przypadku tego transferu, bo przecież ciągnęło się to dość długo, a w dodatku za "ojraki"?
|
Brlek jest rezerwowy tak samo jak na ten moment Guerrier, Bałaszow, Crivellaro i paru innych.
Wdowczyk wyraźnie powiedział, że bardzo ważną kwestią w zespole są właśnie rezerwowi, których ciężko zadowolić. Musi nimi 'rotować' nawet ławce, szczególnie gdy gra non stop ta sama 11.
Dzisiaj na ławce był Bartosz i Drzazga (w końcu wyszedł w 11, ale wiemy dlaczego), wcześniej oboje byli poza kadrą. Jutro to samo czeka Crivellaro kosztem np Guerriera czy Brleka. I tak w kółko.
Poza tym można dostrzec, że Wdowczyk kieruje się wieloma wytycznymi przy ustalaniu składu. Bierze pod uwagę zgranie, formę i przydatność dla zespołu. Brlek jeszcze zagra u nas wiele dobrych spotkań, choc sądzę, że dopiero na jesień 2016. To że teraz nie gra wcale nie świadczy o tym że jest 'chorwackim Urygą'. Zresztą widać było już w tych kilku spotkaniach, że jest o klasę lepszym grajkiem od Alana.