Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 10.04.2016, 14:26
Naprawdę nikt nie rozumie tego, że cała Wisła zawaliła nam sezon? Od prezesów, zarządu, trenerów, aż po piłkarzy. Nie ma tu jednego winnego.
A Sadlok niby taki młody a biegać w 2. połowie sił nie miał, bo cienki jest.
Odpowiedz cytując