d napisał(a):

|
Niestety, jesteśmy w dolnej ósemce głównie dlatego, że zdecydowano się Moskala zatrudnić.
|
No oczywiście, jakie to proste rozwiązanie
Wszystko wina Kazka - błędy sędziów, słaby skład, niewykorzystane setki przez paralityków typu Jankowski...
Przypomnisz na którym miejscu była Wisła, gdy Moskala zwalniano?