Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 10.04.2016, 10:22
d napisał(a):Wyświetl post
Niestety, jesteśmy w dolnej ósemce głównie dlatego, że zdecydowano się Moskala zatrudnić.
No oczywiście, jakie to proste rozwiązanie

Wszystko wina Kazka - błędy sędziów, słaby skład, niewykorzystane setki przez paralityków typu Jankowski...

Przypomnisz na którym miejscu była Wisła, gdy Moskala zwalniano?
Odpowiedz cytując