Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2016, 08:15
Zagraliśmy z zespołem z I-szej szóstki i nie daliśmy rady. Dotychczas wygrywaliśmy z drużynami niżej w tabeli albo w bezpośredniej bliskości. Bez realnych wzmocnień, wymiany zawodników na kilku pozycjach po sezonie w perspektywie czasowej nie zmieni się nic. Przed sezonem wyrokowałem, że zajmiemy miejsce 9-12 i tak się stanie. Bardzo mi się podoba jak Ondrasek walczy na boisku ale czy to się przekłada na bramki, potrzebujemy skutecznego napastnika. Wolski wczoraj zagrał wyraźnie słabiej niż we wcześniejszych spotkaniach, mam nadzieję że to jedynie chwilowa niedyspozycja.
Odpowiedz cytując