Dzimi napisał(a):

|
NIE - przy normalnym systemie bylibyśmy na 11 pozycji,z 2 punktami straty do 8 miejsca i byłoby jeszcze 7 kolejek do końca
|
Liga ma 16 zespołów, każdy zagrał po 30 meczów wiec zakończylibyśmy sezon na 11 miejscu, nie byłoby 7 kolejek bo dlaczego i z kim ? jak już graliśmy z każdym ? ale że jest reforma w takim kształcie jak jest to gramy dalej.