Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 10.04.2016, 06:58
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
NIE - przy normalnym systemie bylibyśmy na 11 pozycji,z 2 punktami straty do 8 miejsca i byłoby jeszcze 7 kolejek do końca

Liga ma 16 zespołów, każdy zagrał po 30 meczów wiec zakończylibyśmy sezon na 11 miejscu, nie byłoby 7 kolejek bo dlaczego i z kim ? jak już graliśmy z każdym ? ale że jest reforma w takim kształcie jak jest to gramy dalej.
Ostatnio edytowane przez Luu... : 10.04.2016 o godz. 07:00.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując