Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 10.04.2016, 01:42
No cóż, nasi walczyli niestety to nie wystarczyło.
ja mam tylko prośbę, żebyśmy nie stali się cracovią II, wiecznie ciemiężnioną.
Mieliśmy swoje szanse, nie wykorzystaliśmy ich, i to jest tylko nasza wina.
Niestety na głównego architekta porażki wyrasta Brożek i jego karny z Piastem.
Mamy 2 pkt nad stefą spadkową, walczymy dalej.
Odpowiedz cytując