Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1438
Stary 10.04.2016, 01:24
Tak odnośnie tej klasyfikacji Fair Play. Tu są jej szczegółowe zasady:
http://www.ekstraklasa.org/data/stor...5cznik%204.pdf
I dwa pytania:
1. http://www.ekstraklasa.org/rozgrywki/fair-play - dlaczego w świetle powyższych zasad Wisła zajmuje ostatnie miejsce w klasyfikacji? Aż tyle kartek dostawaliśmy czy jakieś inne, subiektywne czynniki miały na to wpływ, jak choćby punkt 2 - "Gra pozytywna" czy "W ocenie tej należy wziąć pod uwagę wszystkie pozytywne i negatywne zachowania osób przebywających na ławkach rezerwowych, np. uspokajanie – prowokowanie zawodników lub kibiców, reakcja na decyzje sędziów itp. W ocenie tej należy również brać pod uwagę współpracę z przedstawicielami mediów. Zachowanie właściwe, ale pozbawione pozytywnych gestów i zachowań,powinno być oceniane niżej". Czyli jak się Brożek uśmiechnie do Sonii Śledź to jest na plus, a jak tylko z nią normalnie pogada, to już jest niżej oceniane.

2. "Ocena w tym punkcie musi być różnicowana w zależności od liczby kibiców przyjezdnych, przy ich pozytywnym zachowaniu. Grupa do 50 osób zachowująca się wzorowo nie powinna otrzymać oceny wyższej, niż 5 punktów" - czemu taka Termalika na dzień dobry jest traktowana gorzej. Wiadomo, że z małej Niecieczy uzbieranie 50 osób na wyjazd do Białegostoku jest trudniejsze niż z dużej, centralnie położonej Warszawy.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 10.04.2016 o godz. 01:27.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując