Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 09.04.2016, 22:34
Takich emocji nie czułem od meczu z Twente. Szkoda tylko, że finał inny. Można było opuszczać stadion z podniesioną głową.

Szkoda, ale z taką grą nie powinno być problemów z utrzymaniem.

Widzimy się za tydzień w niedziele!!!
Odpowiedz cytując