Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 09.04.2016, 22:03
Ondrasek robi olbrzymią robotę. Dzisiaj zauważyłam jedna rzecz. Nawet jak idzie długa dzida do przodu to w końcu nie jest to piłka stracona, tylko są szanse, że on coś z tym zrobi. Zobaczcie, ile takich piłek wywalczył i zgrał np. do Drzazgi.
Odpowiedz cytując