Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 09.04.2016, 21:08
Dziś wielka szkoda, szkoda kontuzji Brożka szkoda tych paru centymetrów przy spalonym i tej interwencji po strzale Ondraska. Mamy drugą ósemkę i trzeba się będzie nieźle zwijać bo różnice są minimalne. Teraz wielka rola Wdowczyka żeby znowu tchnąć w nich wiarę. Dzięki za dziś do zobaczenia w sobotę na Górniku. Będzie nas 12 tys. ?
Odpowiedz cytując