|
Dzieki za walke pilkarze,kazdy na dupie jezdzil przez cały mecz.Dawno nie widzialem ich tak walczacych .
A jak raz zagramy w 2 grupie to korona z glowy nie spadnie.Bedzie dobrze,6 meczy ,damy rade.
To sa bledy ktore zostaly poczynione odkad ogloszono ze trenerem Wisly zostal Pawlowski,i tam w tych meczach punkty zostaly potracone,ktorych teraz brakuje.Moze Cupial sie czegos nauczy? oby.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.04.2016 o godz. 21:01.
|