|
Z taką grą nie powinno być nerwówki na koniec sezonu. Najważniejsze to w końcu osiągnąć stabilizację, potraktować pozostałe mecze jako wstęp do następnego sezonu, utrzymać kadrę z trenerem, realnie wzmocnić środek obrony i w przyszłym sezonie wrócić gdzie nasze miejsce.
|