Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.04.2016, 20:56
Z taką grą nie powinno być nerwówki na koniec sezonu. Najważniejsze to w końcu osiągnąć stabilizację, potraktować pozostałe mecze jako wstęp do następnego sezonu, utrzymać kadrę z trenerem, realnie wzmocnić środek obrony i w przyszłym sezonie wrócić gdzie nasze miejsce.
Odpowiedz cytując