Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 09.04.2016, 20:13
arti napisał(a):Wyświetl post
Niestety wykrakałeś z Guerierem.Może pomógłby..cóż-nie dowiemy się..
Niestety, w Wiśle od lat za dużo jest działania pod wpływem emocji, zamiast chłodnej kalkulacji i rozsądku.

Myślę, że akurat dziś DG mógłby naprawdę pomóc - w ważnych meczach zwykle wypadał pozytywnie na tle reszty.
Odpowiedz cytując