arti napisał(a):

|
Niestety wykrakałeś z Guerierem.Może pomógłby..cóż-nie dowiemy się..
|
Niestety, w Wiśle od lat za dużo jest działania pod wpływem emocji, zamiast chłodnej kalkulacji i rozsądku.
Myślę, że akurat dziś DG mógłby naprawdę pomóc - w ważnych meczach zwykle wypadał pozytywnie na tle reszty.