rafalek napisał(a):

|
Akurat do nas to się ma nijak. Jedyne co, to np. Termalica straciła już szanse. W naszym przypadku nic się nie zmieniło, bo czy Lechia wygra, przegra, czy zremisuje, my nadal musimy wygrać.
|
Praktycznie tak ale teoretycznie jeszcze wczoraj istniał wariant awansu po remisie z Zagłębiem. Tak więc ten punkt zmienia bardzo dużo w ilości ewentualnych rozstrzygnięć. Jest to zwykłe s....ysyństwo. Na miejscu Termaliki już stałbym pod sądem z pozwem.