Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 09.04.2016, 13:05
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Akurat do nas to się ma nijak. Jedyne co, to np. Termalica straciła już szanse. W naszym przypadku nic się nie zmieniło, bo czy Lechia wygra, przegra, czy zremisuje, my nadal musimy wygrać.

Praktycznie tak ale teoretycznie jeszcze wczoraj istniał wariant awansu po remisie z Zagłębiem. Tak więc ten punkt zmienia bardzo dużo w ilości ewentualnych rozstrzygnięć. Jest to zwykłe s....ysyństwo. Na miejscu Termaliki już stałbym pod sądem z pozwem.
Odpowiedz cytując