|
Od rana do ok. 12.30 kolejki non-stop pod kasami, wszystkie czynne, super miła i ładna Pani z kasy nr 6 mówiła, że aż zdjęcia sobie wychodzili robić bo takich kolejek to dawno nie pamiętali.
Do tego co chwila otwierane nowe sektory, obstawiam że te 23, może 24 K dzisiaj będzie ^^
|