Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12364
Stary 09.04.2016, 12:30
Od rana do ok. 12.30 kolejki non-stop pod kasami, wszystkie czynne, super miła i ładna Pani z kasy nr 6 mówiła, że aż zdjęcia sobie wychodzili robić bo takich kolejek to dawno nie pamiętali.

Do tego co chwila otwierane nowe sektory, obstawiam że te 23, może 24 K dzisiaj będzie ^^
Odpowiedz cytując