Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12361
Stary 09.04.2016, 10:53
Masz miec bilet czy karnet, a czyj on jest to malo wazne.

Tez wchodzilem na czyjas KK i nie bylo problemow. A jak cos bramkarz bedzie skomlil to powiedzieć, ze ten ktos zachorowal. a jak bedzie utrudnial to powiedziec, ze chcesz sie widziec z kierownikiem ds. bezpieczenstwa na stadionie, wowczas mu zmieknie faja i przepusci . Bo nie bedzie chcial stracic roboty,
Ostatnio edytowane przez c. : 09.04.2016 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując